مرکز جامع توانبخشی اعصاب و روان کسری

البرز، کرج

«کلینیک جامع توانبخشی اعصاب و روان کسری»

مرکزی جامع و تخصصی در رشته روانپزشکی و روان شناسی است که به تازگی با همکاری دکتر زهره امرللهی،روانپزشک و روانکاو و دکتر نفیسه قنبریان،روانپزشک و رواندرمانگرا راه اندازی شده است،هدف از افتتاح این مرکز ارایه خدمات جامع روانپزشکی ، روان شناسی ،مشاوره ،کاردرمانی ،گفتاردرمانی،روان سنجی و نورو تراپی است.

دارو درمانی برای اختلالات روانپزشکی کودک، نوجوان، بزرگسال و سالمند، خدمات روانشناسی با رویکردهای روانکاوی، رواندرمانی شناختی- رفتاری بازی درمانی،رفتاردرمانی،اموزش فرزند پروری، زوج درمانی، درمان اختلالات جنسی خدمات مشاوره تحصیلی،پیش از ازدواج، بیماریهای مزمن مانند MS و سرطان خدمات کاردرمانی ذهنی ( اختلال بیش فعالی کم توجهی،اختلال یادگیری،اوتیسم،کم توانی ذهنی، تقویت حافظه و پیش گیری از الزلیمر) خدمات کاردرمانی جسمی( ضعف حرکات ظریف و درشت،اختلال تعادل)

بخش کاردرمانی مجهز به اتاق تاریک برای درمان اختلال اوتیسم است بخش گفتار درمانی برای اولین بار در کرج با همکار متخصص با مدرک دکترا گفتار درمانی کودک و بزرگسال را ارایه می دهد بخش روان سنجی تست توجه و تمرکز( IVA) ،ازمونهای هوش( استانفورد -بینه،وکسلر) ،ازمونهای اختلال یادگیری،ارزیابی افسردگی واضطراب و وسواس،ازمون اوتیسمCARS2 ،ازمون میلون ،ازمون نیو،ازمون شخصیت( MMPI) ارایه می دهد.

بخش نوروتراپی با استفاده از دستگاههای نوروفیدبک ،بیو فیدبک و tDCS در درمان اختلالات توجه و تمرکز ،اوتیسم،اضطراب ،افسردگی و میگرن فعالیت می کند.

کلینیک روانپزشکی و روانشناسی کسری

کلینیک روانپزشکی و روانشناسی کسری مرکزی جامع، متمرکز و تخصصی در حوزه های سلامت روان است، که برای اولین بار در سطح استان البرز شهر کرج راه اندازی شده است، که تلاش دارد با نو آوری های تکنولوژیک، تشخیص و درمان اختلالات روانپزشکی را در بالاترین سطح خود ارائه دهد. درمان و ارتقای عملکرد مراجعان در زمینه های محتلف فردی، شغلی و اجتماعی محور فعالیت این کلینیک می باشد.

کلینیک جامع روانپزشکی و روانشناسی کسری با استفاده از کمیسیون های تخصصی تشخیص متشکل از روانپزشک، روانشناس سعی بر انجام تشخیص دقیق و همه جانبه به کمک کاملترین آزمون های روانشناختی دارد. پس از طی فرآیند تشخیص ، با استفاده از تکنولوژی های مدرن نظیر نورفیدبک (افزایش توجه، مدیریت استرس های روانی)، --------- مدیریت تنش های بدنی، TDCS بهبود مهارت های شناختی و تسریع عملکرد ------- و روش های نوین روان درمانی و روانپزشکی، سعی بر درمان م بهبود عملکرد مراجعان دارد.